Audemars Piguet Royal Oak Ref. # 15202PT.OO.1240PT.01
$958.00 Original price was: $958.00.$248.02Current price is: $248.02.
Omega Constellation Ladies' Selection 29mm steel ‑ Sedna™ gold on steel ‑ Sedna™ gold 131.25.29.20.53.002
$898.00 Original price was: $898.00.$279.00Current price is: $279.00.
Longines Women’s L81125896 PrimaLuna 18kt Rose Gold Diamond Two-Tone Stainless Steel Watch
$5,875.00 Original price was: $5,875.00.$283.97Current price is: $283.97.
Description
Description
two-tone stainless steel Bracelet. stainless steel case. 18kt rose gold bezel. mother of pearl dial with Blue hands and Diamonds hour markers. 18kt rose gold diamond. quartz movement. sapphire crystal. 30mmx 30mmx 8mm case. 16mm band width. 30 meters water resistant. L81125896
| Brand | Longines |
| Gender | Female |
| Model | L81125896 |
| Series | PrimaLuna |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Speacial Features | 18kt Rose Gold Diamond |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Two-Tone |
| Band Width | 16 mm |
| Band Length | Men’s Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployment |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Size | 30 mm x 30mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Screw-down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Mother of Pearl |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Screw-down |
| Bezel | 18kt Rose Gold |
| Dial Hands | Blue |
| Dial Markers | Diamonds |
| Calendar | Date display appears at the 3 o’clock position |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Longines Women’s L81125896 PrimaLuna 18kt Rose Gold Diamond Two-Tone Stainless Steel Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.