Back to products
Omega Seamaster Aqua Terra 150M 41 mm Silver Dial Stainless Steel Bracelet 220.10.41.21.02.001
$898.00 Original price was: $898.00.$229.00Current price is: $229.00.
Longines Women’s L43104126 Elegant Stainless Steel Watch
$1,750.00 Original price was: $1,750.00.$245.87Current price is: $245.87.
Description
Description
stainless steel Bracelet. stainless steel case. stainless steel bezel. silver dial with Silver hands and Index hour markers. . automatic movement. sapphire crystal. 29mmx 29mmx 9mm case. 14mm band width. 30 meters water resistant. L43104126
| Brand | Longines |
| Gender | Female |
| Model | L43104126 |
| Series | Elegant |
| Movement | Automatic |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Silver |
| Band Width | 14 mm |
| Band Length | Men’s Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployant |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Size | 29 mm x 29mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Transparent |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Silver |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Screw-down |
| Bezel | Stainless Steel |
| Dial Hands | Silver |
| Dial Markers | Index |
| Calendar | Date Display at 3 o’clock position |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Longines Women’s L43104126 Elegant Stainless Steel Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.