Omega Seamaster Aqua Terra 150M 34 mm Pink Dial Stainless Steel and Sedna™ 18k Rose Gold Strap 220.23.34.20.60.001
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
Longines Women’s L4.374.4.92.6 Flagship Stainless Steel Watch
$1,354.00 Original price was: $1,354.00.$240.82Current price is: $240.82.
Description
Description
stainless steel Bracelet. stainless steel case. stainless steel bezel. blue dial with Silver hands and Index hour markers. . automatic movement. sapphire crystal. 30mmx 30mmx 9mm case. 15mm band width. 30 meters water resistant. L4.374.4.92.6
| Brand | Longines |
| Gender | Female |
| Model | L4.374.4.92.6 |
| Series | Flagship |
| Movement | Automatic |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Silver |
| Band Width | 15 mm |
| Band Length | Men’s Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployant |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Size | 30 mm x 30mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Transparent |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Blue |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Pull-push |
| Bezel | Stainless Steel |
| Dial Hands | Silver |
| Dial Markers | Index |
| Calendar | Date Display at 3 o’clock position |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Longines Women’s L4.374.4.92.6 Flagship Stainless Steel Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.