Panerai Submersible QuarantaQuattro Verde Smeraldo 44mm PAM01287
$898.00 Original price was: $898.00.$268.00Current price is: $268.00.
Patek Philippe Aquanaut Dual Time Black Dial Automatic Men's Watch 5164A-001
$958.00 Original price was: $958.00.$247.00Current price is: $247.00.
Longines Women’s L21285127 Master Two-Tone Stainless Steel Watch
$2,275.00 Original price was: $2,275.00.$252.55Current price is: $252.55.
Description
Description
stainless steel Bracelet. stainless steel case. gold-tone stainless steel bezel. white dial with Gold-Tone hands and Index hour markers. . automatic movement. sapphire crystal. 25.5mmx 25.5mmx 9mm case. 14mm band width. 30 meters water resistant. L21285127
| Brand | Longines |
| Gender | Female |
| Model | L21285127 |
| Series | Master |
| Movement | Automatic |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Two-Tone |
| Band Width | 14 mm |
| Band Length | Men’s Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployant |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Size | 25.5 mm x 25.5mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Transparent |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | White |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Pull-push |
| Bezel | Gold-Tone Stainless Steel |
| Dial Hands | Gold-Tone |
| Dial Markers | Index |
| Calendar | Date Display at 3 o’clock position |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Longines Women’s L21285127 Master Two-Tone Stainless Steel Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.