Audemars Piguet Royal Oak Frosted Gold, Silver dial, 37mm, 18k Rose gold, 15454OR.GG.1259OR.01
$878.00 Original price was: $878.00.$248.02Current price is: $248.02.
Longines Men's L2.920.4.92.0 Master Collection Blue Leather Watch
$2,328.00 Original price was: $2,328.00.$253.24Current price is: $253.24.
Longines Women’s L23064876 Symphonette Diamond Stainless Steel Watch
$1,575.00 Original price was: $1,575.00.$243.63Current price is: $243.63.
Description
Description
stainless steel Bracelet. stainless steel case. stainless steel bezel. mother of pearl dial with Silver hands and Diamonds hour markers. diamond. quartz movement. sapphire crystal. 22mmx 34mmx 7mm case. 11mm band width. 30 meters water resistant. L23064876
| Brand | Longines |
| Gender | Female |
| Model | L23064876 |
| Series | Symphonette |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Speacial Features | Diamond |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Silver |
| Band Width | 11 mm |
| Band Length | Men’s Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployment |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Size | 34 mm x 22mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Case Shape | Oval |
| Case Back Type | Screw-down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Mother of Pearl |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Screw-down |
| Bezel | Stainless steel |
| Dial Hands | Silver |
| Dial Markers | Diamonds |
| Subdials | 60 seconds |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Longines Women’s L23064876 Symphonette Diamond Stainless Steel Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.