Omega De Ville Prestige 41mm Silver Dial Stainless Steel Bracelet 434.10.41.20.02.001
$898.00 Original price was: $898.00.$219.00Current price is: $219.00.
Rolex Datejust 36mm 126234 Datejust Slate Roman Dial Jubilee Watch
$898.00 Original price was: $898.00.$229.00Current price is: $229.00.
Description
Description
Own a meticulously handcrafted version with 99% precision of the Auth edition, complete with certification, a great warranty, and excellent customer service.
With years of experience in luxury watches and jewelry, our team of highly trained staff will provide you with the most prestigious products.
- 99% precision in even the smallest details.
- 5-year movement warranty
- The watch comes with the same box, books, and tags as the original.
Specifications:
| Case Shape | Round |
| Case Dimensions | 36 mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Color | Slate |
| Crystal | Scratch Resistant Sapphire |
| Bezel | Fluted |
| Screw-in Crown | Yes |
| Water Resistance | 100m/330ft |
| Case Back | Solid |
| Bracelet | Stainless Steel |
| Clasp | Rolex Folding Oysterlock Safety Clasp |
| Clasp Features | Easylink 5mm comfort extension link |
| Movement | Self-winding |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Rolex Datejust 36mm 126234 Datejust Slate Roman Dial Jubilee Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.