Audemars Piguet Royal Oak Day & Date Ref. # 26330ST.OO.1220ST.01
$958.00 Original price was: $958.00.$248.02Current price is: $248.02.
Omega Seamaster Aqua Terra 150M 41mm Silver Dial Stainless Steel and Sedna™ 18k Rose Gold Strap 220.22.41.21.02.001
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
Description
Description
Own a meticulously handcrafted version with 99% precision of the Auth edition, complete with certification, a great warranty, and excellent customer service.
With years of experience in luxury watches and jewelry, our team of highly trained staff will provide you with the most prestigious products.
- 99% precision in even the smallest details.
- 5-year movement warranty
- The watch comes with the same box, books, and tags as the original.
Specifications:
| Condition | New/Unworn |
| Case Shape | Round |
| Case Dimensions | 41mm |
| Case Thickness | 13.2mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Color | Silver |
| Crystal | Scratch Resistant Sapphire |
| Bezel | Fixed |
| Screw-in Crown | Yes |
| Water Resistance | 150m/500ft |
| Case Back | Transparent |
| Band Material | Rubber |
| Color/Finish | Grey |
| Band Notes | Grey lining |
| Clasp | Push Button Folding Clasp |
| Movement | Automatic – Chronometer |
| COSC Certified | Yes |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Omega Seamaster Aqua Terra 150M 41mm Silver Dial Stainless Steel and Sedna™ 18k Rose Gold Strap 220.22.41.21.02.001” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.