Rolex Datejust m278384RBR-0021/0022 Mint Green 31mm Dial Oyster Watch
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
【Top replica】TAG Heuer Carrera Automatic Chronograph
$1,199.00 Original price was: $1,199.00.$241.00Current price is: $241.00.
Longines Women’s L47788120 Elegant 18kt Pink Gold Automatic Black Leather Watch
$3,450.00 Original price was: $3,450.00.$253.10Current price is: $253.10.
Description
Description
black leather Strap. 18kt pink gold case. 18kt pink gold bezel. white dial with Rose-Tone hands and Rose-Tone Index hour markers. 18kt pink gold automatic. automatic movement. sapphire crystal. 35mmx 35mmx 12mm case. 19mm band width. 30 meters water resistant. L47788120
| Brand | Longines |
| Gender | Female |
| Model | L47788120 |
| Series | Elegant |
| Movement | Automatic |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Speacial Features | 18kt Pink Gold Automatic |
| Band Material | Strap |
| Band Color | Black |
| Band Width | 19 mm |
| Band Length | Men’s Standard |
| Band Type | Strap |
| Clasp | Buckle |
| Case Material | 18kt Pink Gold |
| Case Size | 35 mm x 35mm |
| Case Thickness | 12 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Screw-down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | White |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Screw-down |
| Bezel | 18kt Pink Gold |
| Dial Hands | Rose-Tone |
| Dial Markers | Rose-Tone Index |
| Calendar | Date display appears at the 3 o’clock position |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Longines Women’s L47788120 Elegant 18kt Pink Gold Automatic Black Leather Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.