Omega De Ville Prestige 30 mm White Dial Stainless Steel and Sedna™ 18k Rose Gold Bracelet 434.20.30.60.05.001
$898.00 Original price was: $898.00.$229.00Current price is: $229.00.
Rolex Lady-Datejust 28mm 279384RBR Dark Grey Dial Oyster Bracelet
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
Longines Women’s L43104876 Elegant Stainless Steel Watch
$2,200.00 Original price was: $2,200.00.$251.60Current price is: $251.60.
Description
Description
stainless steel Bracelet. stainless steel case. stainless steel bezel. mother of pearl dial with Silver hands and Diamond hour markers. . automatic movement. sapphire crystal. 29mmx 29mmx 0mm case. 14mm band width. 30 meters water resistant. L43104876
| Brand | Longines |
| Gender | Female |
| Model | L43104876 |
| Series | Elegant |
| Movement | Automatic |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Silver |
| Band Width | 14 mm |
| Band Length | Men’s Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployant |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Size | 29 mm x 29mm |
| Case Thickness | 0 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Transparent |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Mother of Pearl |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Pull-push |
| Bezel | Stainless Steel |
| Dial Hands | Silver |
| Dial Markers | Diamond |
| Calendar | Date Display at 3 o’clock position |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Longines Women’s L43104876 Elegant Stainless Steel Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.