Rolex Day-Date 40mm Black Onyx Dial 228348RBR-0039
$608.00 Original price was: $608.00.$239.00Current price is: $239.00.
OMEGA Seamaster Aqua Terra 41 mm Blue Dial Stainless Steel Strap 220.12.41.21.03.005
$898.00 Original price was: $898.00.$219.00Current price is: $219.00.
Longines Women’s L4.321.2.11.7 Presence Two-Tone Stainless Steel Watch
$1,133.00 Original price was: $1,133.00.$238.01Current price is: $238.01.
Description
Description
Bracelet. case. bezel. dial with Black hands and Roman Numeral hour markers. . movement. crystal. 25.5mmx 25.5mmx 8.4mm case. 13mm band width. water resistant. L4.321.2.11.7
| Brand | Longines |
| Gender | Female |
| Model | L4.321.2.11.7 |
| Series | Presence |
| Movement | Automatic |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Two-Tone |
| Band Width | 13 mm |
| Band Length | Men’s Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | triple safety folding clasp and push-piece opening mechanism |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Size | 25.5 mm x 25.5mm |
| Case Thickness | 8.4 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Screwed in |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | White |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Pull/Push |
| Bezel | Yellow Gold PVD Stainless Steel |
| Dial Hands | Black |
| Dial Markers | Roman Numeral |
| Calendar | Date display at the 3 o’clock position |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Longines Women’s L4.321.2.11.7 Presence Two-Tone Stainless Steel Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.