Omega Seamaster Planet Ocean 6000M 45.5mm White Dial O‑MEGASTEEL Bracelet 215.30.46.21.04.001
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
Longines Women’s L23054876 Symphonette Diamond Stainless Steel Watch
$1,575.00 Original price was: $1,575.00.$243.63Current price is: $243.63.
Description
Description
stainless steel Bracelet. stainless steel case. stainless steel bezel. mother of pearl dial with Silver hands and Diamonds hour markers. diamond. quartz movement. sapphire crystal. 19mmx 29mmx 7mm case. 9mm band width. 30 meters water resistant. L23054876
| Brand | Longines |
| Gender | Female |
| Model | L23054876 |
| Series | Symphonette |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Speacial Features | Diamond |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Silver |
| Band Width | 9 mm |
| Band Length | Men’s Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployment |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Size | 29 mm x 19mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Case Shape | Oval |
| Case Back Type | Screw-down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Mother of Pearl |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Screw-down |
| Bezel | Stainless steel |
| Dial Hands | Silver |
| Dial Markers | Diamonds |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Longines Women’s L23054876 Symphonette Diamond Stainless Steel Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.