Omega De Ville Prestige 41 mm Silver Dial Sedna™ 18k Rose Gold Strap 434.53.41.21.02.001
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
Rolex Datejust m278341 Rosé Dial 31mm
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding with Blue Dial 41mm Stainless Steel Watch 15400ST.OO.1220ST.03
$878.00 Original price was: $878.00.$248.02Current price is: $248.02.
Description
Description
Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding with Blue Dial 41mm Stainless Steel Watch 15400ST.OO.1220ST.03
| Brand | Audemars Piguet |
| Model number | 15400ST.OO.1220ST.03 |
| Gender | Mens |
| Series | Royal Oak |
| Case | Stainless steel case, glareproofed sapphire crystal and caseback |
| Functions | Hours, minutes, center seconds, date |
| Case width | 41mm |
| Case thickness | 9.80mm |
| Water resistance | 50m |
| Dial | Blue |
| Bracelet | Stainless steel bracelet with AP folding clasp |
| Direction of automatic winding | Bidirectional |
| Number of parts | 280 |
| Power reserve | 60h |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding with Blue Dial 41mm Stainless Steel Watch 15400ST.OO.1220ST.03” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.