Longines Women's L4.322.4.12.6 Presence Stainless Steel Watch
$1,164.00 Original price was: $1,164.00.$238.40Current price is: $238.40.
Rolex Sky-Dweller 326135-0008 42mm
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
Audemars Piguet Code 11.59 Black Dial Black Rubber Strap Watch 41mm 26393NR.OO.A002KB.02
$249.00
Description
Description
.This is the Highest Quality Swiss Replica having ‘Exact 1:1 Calibre Super Clone Movement’ and it has ‘All Working Functions’, same as Original. No Better Quality is made than this in the World – Be Rest Assured. Thank You.
‘ALL PRODUCT PHOTOS ABOVE ARE REAL PHOTOS OF OUR WATCHES CLICKED BY US’
Audemars Piguet 26393NR.OO.A002KB.02 Code 11.59 Flyback Chronograph Black 41mm Dial Black Rubber-Coated Strap Watch
Specifications:
| Brand: | Audemars Piguet |
| Model: | Code 11.59 |
| Reference Number: | 26393NR.OO.A002KB.02 |
| CASE | |
| Case Shape: | Round |
| Case Diameter: | 41 mm |
| Case Material: | Black ceramic |
| Water resistance: | 30 m |
| DIAL | |
| Dial Material: | Black dial, black counters and pink gold-toned external zone, black counter at 6, pink gold hour-markers and hands with luminescent coating, black inner bezel |
| BRACELET | |
| Band Material | Black rubber-coated strap |
| Clasp | 18-carat pink gold pin buckle |
| CALIBRE | |
| Mechanism: | Selfwinding |
| Functions: | Flyback chronograph, hours, minutes, small seconds and date |
| Total Diameter: | 32 mm |
| Frequency: | 4 hz 28800 vph |
| Number of jewels: | 40 |
| Power reserve: | 70 h |
| Number of parts: | 381 |
| Thickness: | 6.8 mm |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Audemars Piguet Code 11.59 Black Dial Black Rubber Strap Watch 41mm 26393NR.OO.A002KB.02” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.