Omega De Ville Prestige 39.5 mm Blue Dial Stainless Steel Bracelet 424.10.40.20.03.001
$898.00 Original price was: $898.00.$219.00Current price is: $219.00.
Rolex Datejust m278278-0009 Champagne 31mm Dial President Bracelet Watch
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
Longines Women’s L23215897 Record Two-Tone Stainless Steel with 18kt Rose Gold Links Watch
$5,275.00 Original price was: $5,275.00.$276.33Current price is: $276.33.
Description
Description
stainless steel with 18kt rose gold links Bracelet. stainless steel case. 18kt rose gold with sets of diamond bezel. mother of pearl dial with Blue hands and Diamond hour markers. . automatic movement. sapphire crystal. 30mmx 30mmx 15mm case. 15mm band width. 30 meters water resistant. L23215897
| Brand | Longines |
| Gender | Female |
| Model | L23215897 |
| Series | Record |
| Movement | Automatic |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Two-Tone |
| Band Width | 15 mm |
| Band Length | Men’s Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployant |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Size | 30 mm x 30mm |
| Case Thickness | 15 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Transparent |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Mother of Pearl |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Pull-push |
| Bezel | 18kt Rose Gold with Sets of Diamond |
| Dial Hands | Blue |
| Dial Markers | Diamond |
| Calendar | Date Display at 3 o’clock position |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Longines Women’s L23215897 Record Two-Tone Stainless Steel with 18kt Rose Gold Links Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.