Longines Women's L23060876 Symphonette Diamond Stainless Steel Watch
$4,200.00 Original price was: $4,200.00.$262.65Current price is: $262.65.
Omega Seamaster Planet Ocean 6000M 45.5mm White Dial O‑MEGASTEEL Bracelet 215.30.46.21.04.001
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
Audemars Piguet Royal Oak Jumbo Extra-Thin 39mm 15202OR.OO.1240OR.01
$249.00
Description
Description
Audemars Piguet Royal Oak Self Winding 39mm Blue dial Rose Gold Watch 15202OR.OO.1240OR.01 Audemars Piguet Prestige Sports Collection Royal Oak Watches. 39mm x 49mm x 8.10mm 18K Rose gold case, sapphire crystal back, screw-locked crown, glareproofed sapphire crystal, blue dial with petite tapisserie pattern, gold applied hour-markers, and Royal Oak hands with luminescent coating, self-winding Audemars Piguet Calibre 2121 movement with date, approximately 40 hours of power reserve, 18K rose gold bracelet. Water resistant to 50 meters.
SPECIFICATIONS:
| Brand | Audemars Piguet |
| Model number | 15202OR.OO.1240OR.01 |
| Gender | Men’s |
| Series | Royal Oak |
| Case | Stainless steel case, glare-proofed sapphire crystal, and case back |
| Functions | Hours, minutes, center seconds, date |
| Case width | 39mm |
| Case thickness | 8.10mm |
| Water resistance | 50m |
| Dial | Blue dial with “Grande Tapisserie” pattern, rose gold applied hour-markers and Royal Oak hands with luminescent coating |
| Bracelet | 18k Rose gold bracelet with AP folding clasp |
| Direction of automatic winding | Bidirectional |
| Number of parts | 247 |
| Power reserve | 40h |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Audemars Piguet Royal Oak Jumbo Extra-Thin 39mm 15202OR.OO.1240OR.01” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.