【Top replica】TAG Heuer Carrera Date
$1,199.00 Original price was: $1,199.00.$241.00Current price is: $241.00.
Omega Constellation - 29mm Steel Case - Diamond Bezel - PVD Lilac Dial - Signature Mono-Rang Bracelet 131.15.29.20.60.001
$898.00 Original price was: $898.00.$269.00Current price is: $269.00.
Rolex Cosmograph Daytona m126505-0003 40mm
$229.00 – $529.00Price range: $229.00 through $529.00
Description
Description
Own a meticulously handcrafted version with 99% precision of the Auth edition, complete with certification, a great warranty, and excellent customer service.
With years of experience in luxury watches and jewelry, our team of highly trained staff will provide you with the most prestigious products.
- 99% precision in even the smallest details.
- 5-year movement warranty
- The watch comes with the same box, books, and tags as the original.
| Specifications: | |
| Case Shape | Round |
| Case Dimensions | 40mm |
| Case Material | Everose Gold |
| Dial Color | Sundust |
| Crystal | Scratch Resistant Sapphire |
| Bezel | Fixed |
| Screw-in Crown | Yes |
| Water Resistance | 100m/330ft |
| Case Back | Solid |
| Band Material | Rose Gold |
| Color/Finish | |
| Band Name | Rolex Oyster |
| Clasp | Rolex Folding Oysterlock Safety Clasp |
| Clasp Features | Easylink 5mm comfort extension link |
| Movement | Self-winding |
| Complications | Chronograph |
| COSC Certified | Yes |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Rolex Cosmograph Daytona m126505-0003 40mm” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.