Omega De Ville Prestige 40 mm Black Dial Stainless Steel Strap 434.13.40.20.01.001
$898.00 Original price was: $898.00.$219.00Current price is: $219.00.
Longines Women's L4.321.4.72.6 Presence Stainless Steel Watch
$1,140.00 Original price was: $1,140.00.$238.10Current price is: $238.10.
Vacheron Constantin Overseas Self-Winding 41mm Pink Gold 4520V/210R-B967
$241.00
Description
Description
Vacheron Constantin 4520V/210R-B967 Overseas 41mm Self-Winding Green Dial 18K Pink Gold Watch
Specifications:
| Case Shape | Round |
| Case Dimensions | 41 mm |
| Case Material | Pink Gold |
| Dial Color | Green |
| Bezel | Pink Gold |
| Water Resistance | 15 bar (150 m) |
| Screw-in Crown | No |
| Band Material | 18K Pink Gold |
| Color/Finish | Pink Gold |
| Clasp | Ardillon buckle |
| Movement | Self-winding |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Vacheron Constantin Overseas Self-Winding 41mm Pink Gold 4520V/210R-B967” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.