Omega Seamaster Planet Ocean 6000M 45.5mm Black Dial Titanium Strap 215.92.46.21.01.001
$898.00 Original price was: $898.00.$259.00Current price is: $259.00.
Omega Seamaster Planet Ocean 600M 39.5mm White Dial with Diamonds White gold Strap 215.58.40.20.05.001
$1,099.00 Original price was: $1,099.00.$299.00Current price is: $299.00.
Longines Men’s L4.321.4.78.6 Presence Stainless Steel Watch
$1,199.00 Original price was: $1,199.00.$238.85Current price is: $238.85.
Description
Description
stainless steel Bracelet. stainless steel case. silver-tone stainless steel bezel. silver-tone dial with Silver-Tone hands and Index hour markers. . automatic movement. sapphire crystal. 25.5mmx 25.5mmx 8.5mm case. 11mm band width. 30 meter water resistant. L4.321.4.78.6
| Brand | Longines |
| Gender | Male |
| Model | L4.321.4.78.6 |
| Series | Presence |
| Movement | Automatic |
| Water Resistant | 30 Meter |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Silver |
| Band Width | 11 mm |
| Band Length | Men’s Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployment with Push Button |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Size | 25.5 mm x 25.5mm |
| Case Thickness | 8.5 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Snap-down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Silver-Tone |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Push/Pull |
| Bezel | Silver-Tone Stainless Steel |
| Dial Hands | Silver-Tone |
| Dial Markers | Index |
| Calendar | Date display at the 3 O’clock position |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Longines Men’s L4.321.4.78.6 Presence Stainless Steel Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.