Back to products
Omega Seamaster Diver Bronze Gold Men's Watch 42mm 210.92.42.20.01.003
$898.00 Original price was: $898.00.$259.00Current price is: $259.00.
Longines Women’s L21284776 Master Stainless Steel Watch
$2,350.00 Original price was: $2,350.00.$253.51Current price is: $253.51.
Description
Description
stainless steel Bracelet. stainless steel case. stainless steel bezel. silver dial with Silver hands and Diamond hour markers. . automatic movement. sapphire crystal. 25.5mmx 25.5mmx 9mm case. 14mm band width. 30 meters water resistant. L21284776
| Brand | Longines |
| Gender | Female |
| Model | L21284776 |
| Series | Master |
| Movement | Automatic |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Silver |
| Band Width | 14 mm |
| Band Length | Men’s Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployant |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Size | 25.5 mm x 25.5mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Transparent |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Silver |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Pull-push |
| Bezel | Stainless Steel |
| Dial Hands | Silver |
| Dial Markers | Diamond |
| Calendar | Date Display at 3 o’clock position |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Longines Women’s L21284776 Master Stainless Steel Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.