Back to products
Rolex Sky-Dweller 42mm 336938-0003 Yellow Gold White Dial
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
Breitling Classic AVI Super AVI B04 Chronograph GMT 46mm Tribute to Vought F4U Corsair AB04451A1C1A1
$239.00
Description
Description
| Condition | New/Unworn |
| Edition | Special Edition |
| Case Shape | Round |
| Case Dimensions | 46mm |
| Case Thickness | 15.9mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Color | Blue |
| Crystal | Scratch Resistant Sapphire |
| Bezel | Bi-Directional Rotating |
| Screw-in Crown | No |
| Water Resistance | 100m/330ft |
| Case Back | Transparent |
| Band Material | Stainless Steel |
| Color/Finish | Brushed & Polished |
| Clasp | Deployant Clasp |
| Lug Width | 24mm |
| Movement | Automatic – Chronometer |
| Complications | Chronograph, GMT Time Zone |
| COSC Certified | Yes |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Breitling Classic AVI Super AVI B04 Chronograph GMT 46mm Tribute to Vought F4U Corsair AB04451A1C1A1” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.