Back to products
Rolex GMT-Master II 40mm 126719BLRO
$898.00 Original price was: $898.00.$229.00Current price is: $229.00.
Cartier BALLON BLEU Pink Mother of Pearl Dial 28mm
$239.00
Description
Description
Basic Info |
|
| Model | Ballon Bleu 28mm |
| Reference number | W2BB0009 |
| Movement | Quartz |
| Case material | Steel |
| Bracelet material | Gold/Steel |
| Scope of delivery |
Original box, original papers
|
| Gender | Women’s watch |
| Availability | Item is in stock |
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
Case |
|
| Case material | Steel |
| Case diameter | 28 mm |
| Bezel material | Steel |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Silver |
| Dial numerals | Roman numerals |
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Gold/Steel |
| Bracelet color | Gold/Steel |
| Bracelet length | 159 mm |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Cartier BALLON BLEU Pink Mother of Pearl Dial 28mm” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.