Omega Seamaster Aqua Terra 150M 41 mm Silver Dial Stainless Steel Bracelet 220.10.41.21.02.001
$898.00 Original price was: $898.00.$229.00Current price is: $229.00.
Rolex Datejust m278273-0023/0024 31mm Black Mother-of-Pearl Dial Stainless Steel and Yellow Gold Oyster Watch
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
Audemars Piguet Royal Oak Offshore Grey Dial Titanium Bracelet 42mm 26238TI.OO.2000TI.01
$249.00
Description
Description
.This is the Highest Quality Swiss Replica having ‘Exact 1:1 Calibre Super Clone Movement’ and it has ‘All Working Functions’, same as Original. No Better Quality is made than this in the World – Be Rest Assured. Thank You.
‘ALL PRODUCT PHOTOS ABOVE ARE REAL PHOTOS OF OUR WATCHES CLICKED BY US’
Audemars Piguet 26238TI.OO.2000TI.01 Royal Oak Offshore Blue with “Petite Tapisserie” Pattern 42mm Dial Titanium Bracelet Watch
Specifications:
| Brand: | Audemars Piguet |
| Model: | Royal Oak Offshore |
| Reference Number: | 26238TI.OO.2000TI.01 |
| CASE | |
| Case Diameter: | 42 mm |
| Case Material: | Titanium |
| Water resistance: | 100 m |
| DIAL | |
| Dial Material: | Grey dial with “Petite Tapisserie” pattern, black counters, white gold applied hour-markers and Royal Oak hands with luminescent coating, black inner bezel |
| BRACELET | |
| Band Material | Titanium bracelet and interchangeable strap system. Additional black rubber strap. |
| Clasp | AP folding clasp |
| CALIBRE | |
| Mechanism: | Selfwinding |
| Total Diameter: | 32 mm |
| Frequency: | 4 hz 28800 vph |
| Number of jewels: | 40 |
| Power reserve: | 70 h |
| Number of parts: | 433 |
| Thickness: | 8 mm |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Audemars Piguet Royal Oak Offshore Grey Dial Titanium Bracelet 42mm 26238TI.OO.2000TI.01” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.