Rolex Lady-Datejust 28mm 279163 Silver Diamond Dial
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding with Blue Dial 41mm 15400ST.OO.1220ST.03
$249.00
Description
Description
Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding with Blue Dial 41mm Stainless Steel Watch 15400ST.OO.1220ST.03
| Brand | Audemars Piguet |
| Model number | 15400ST.OO.1220ST.03 |
| Gender | Mens |
| Series | Royal Oak |
| Case | Stainless steel case, glareproofed sapphire crystal and caseback |
| Functions | Hours, minutes, center seconds, date |
| Case width | 41mm |
| Case thickness | 9.80mm |
| Water resistance | 50m |
| Dial | Blue |
| Bracelet | Stainless steel bracelet with AP folding clasp |
| Direction of automatic winding | Bidirectional |
| Number of parts | 280 |
| Power reserve | 60h |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding with Blue Dial 41mm 15400ST.OO.1220ST.03” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.