Rolex GMT Master II 116718LN 40mm
$898.00 Original price was: $898.00.$229.00Current price is: $229.00.
Rolex Sky-Dweller 42mm 336938-0004 Yellow Gold Champagne Dial Jubilee
$898.00 Original price was: $898.00.$249.00Current price is: $249.00.
Longines Women’s L2.128.5.12.7 Master Two-Tone Stainless Steel Watch
$2,275.00 Original price was: $2,275.00.$252.55Current price is: $252.55.
Description
Description
stainless steel Bracelet. stainless steel case. stainless steel bezel. dial with Gold-Tone hands and Index hour markers. . quartz movement. mineral crystal. 26mmx 26mmx 9mm case. 14mm band width. 30 meters water resistant. L2.128.5.12.7
| Brand | Longines |
| Gender | Female |
| Model | L2.128.5.12.7 |
| Series | Master |
| Movement | Automatic |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Two-Tone |
| Band Width | 14 mm |
| Band Length | Men’s Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployant |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Size | 26 mm x 26mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Transparent |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | White |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Pull-push |
| Bezel | Gold-Tone Stainless Steel |
| Dial Hands | Gold-Tone |
| Dial Markers | Index |
| Calendar | Date Display at 3 o’clock position |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Longines Women’s L2.128.5.12.7 Master Two-Tone Stainless Steel Watch” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.