Longines Women's L2.386.4.92.6 Conquest Stainless Steel Watch
$767.00 Original price was: $767.00.$233.35Current price is: $233.35.
Rolex Sky-Dweller 326135-0001 42mm
$898.00 Original price was: $898.00.$239.00Current price is: $239.00.
Description
Description
Own a meticulously handcrafted version with 99% precision of the Auth edition, complete with certification, a great warranty, and excellent customer service.
With years of experience in luxury watches and jewelry, our team of highly trained staff will provide you with the most prestigious products.
- 99% precision in even the smallest details.
- 5-year movement warranty
- The watch comes with the same box, books, and tags as the original.
Specifications:
| Case Shape | Round |
| Case Dimensions | 42mm |
| Case Material | Rose Gold |
| Dial Color | Brown |
| Crystal | Scratch Resistant Sapphire |
| Bezel | Fluted |
| Screw-in Crown | Yes |
| Water Resistance | 100m/330ft |
| Case Back | Solid |
| Bracelet | Leather |
| Clasp | Rolex Folding Oysterlock Safety Clasp |
| Clasp Features | Easylink 5mm comfort extension link |
| Movement | Self-winding |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Rolex Sky-Dweller 326135-0001 42mm” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.