Omega De Ville Prestige Co-Axial Master Chronometer 34mm 434.23.34.20.53.001
$998.00 Original price was: $998.00.$219.00Current price is: $219.00.
Rendez-Vous Night & Day Medium (Q3442130)
$41,400.00 Original price was: $41,400.00.$351.90Current price is: $351.90.
Omega Speedmaster 38 Grey Dia 38mm l Stainless Steel Bracelet 324.30.38.50.06.001
$898.00 Original price was: $898.00.$219.00Current price is: $219.00.
Description
Description
Own a meticulously handcrafted version with 99% precision of the Auth edition, complete with certification, a great warranty, and excellent customer service.
With years of experience in luxury watches and jewelry, our team of highly trained staff will provide you with the most prestigious products.
- 99% precision in even the smallest details.
- 5-year movement warranty
- The watch comes with the same box, books, and tags as the original.
Omega 324.30.38.50.06.001 Speedmaster Co-Axial Chronograph Midsize Watch
| Condition | New/Unworn |
| Case Shape | Round |
| Case Dimensions | 38mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Color | Grey |
| Crystal | Scratch Resistant Sapphire |
| Bezel | Fixed |
| Screw-in Crown | No |
| Water Resistance | 100m/330ft |
| Case Back | Solid |
| Band Material | Stainless Steel |
| Color/Finish | Brushed & Polished |
| Clasp | Push Button Deployant Buckle |
| Lug Width | 18mm |
| Movement | Automatic – Chronometer |
| Complications | Chronograph |
| COSC Certified | Yes |
Reviews (0)
Reviews (0)
Be the first to review “Omega Speedmaster 38 Grey Dia 38mm l Stainless Steel Bracelet 324.30.38.50.06.001” Cancel reply
Size guide
Size guide

Reviews
There are no reviews yet.